Grus Jaroslav (Pardubice 1891 - 1983 Praha)
Letní den, signováno vpravo dole J. Grus, na zadní straně rámu popsáno autorem Letní den a signováno J. Grus, olej, uhel a tempera/karton, 59 x 85 cm, sklo, lehce poškozený původní rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 16.000,-
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |